Вартість ethereum ненадовго перевищила $4000 на тлі зростання популярності nft

21

Вартість криптовалюта ethereum напередодні перевищила $4000 на тлі очікуваного протягом місяця великого оновлення, а також зростаючого попиту на невзаємозамінні токени (nft).

Джерело: coindesk.com

Друга за величиною криптовалюта в п’ятницю подорожчала майже до $4027, наблизившись до максимальної ціни, зафіксованої в травні. Після досягнення психологічної позначки цифровий актив все ж дещо впав у ціні. З кінця липня криптовалюта подорожчала більш ніж на 50 %, що зв’язується з хардфорком london і, зокрема, пропозицією eip-1559.

Іншими факторами зростання називаються незгасаючий інтерес до децентралізованих фінансових сервісів (defi) і nft — останні найчастіше використовують мережу ethereum. Популярність nft постійно зростає: так, великий маркетплейс opensea продемонстрував 10-кратне зростання продажів в серпні в порівнянні з липневими показниками.

Втім, і інші цифрові активи також зростають. Сьома за величиною криптовалюта solana за тиждень подорожчала на 68 %, polkadot додала в ціні 27 % (за даними coingecko). Загальна капіталізація кріптовалютного ринку досягла позначки в $2,36 трлн, хоча за даними на 20 липня даний показник був всього $1,24 трлн.

«прорив ethereum тривав всю ніч до рівнів, які в останній раз спостерігалися в травні, і каскадом поширився на cardano, ripple і polkadot», — заявила напередодні березня рейес-халме (martha reyes-hulme), представник біржі bequant.

Біткоіни не зміг досягти показників зростання своїх молодших конкурентів, хоча продовжив демонструвати позитивну динаміку, знову пробивши позначку в $50 тис.в четвер. З тих пір він відносно стабілізувався на цьому рівні, провівши до цього близько тижня нижче даної позначки. Експерти вірять, що в перспективі найбільший криптоактив все-таки зможе повернутися в квітневому максимуму і подорожчати до $60 тис.