Вгадай Російський Бренд 3.18.2 dk

360

Хочеш перевірити, наскільки добре ти знаєш світ сучасного бізнесу, знайомий з кращими брендами і популярними компаніями? Бажаєш розвинути розумові та інтелектуальні здібності, логічне мислення, увагу і пам’ять? Мрієш про те, щоб стати грамотним, освіченим і розумним? Тоді спробуй нове безкоштовний додаток «Вгадай Російський Бренд»!
if (!bw_android_old) echo(‘


«Вгадай Російський Бренд» – це легке, доступне кожному ігрове пропозицію, призначене спеціально для пристроїв на базі Android: смартфонів, планшетів, електронних книг, нетбуків і смартбуков. Програма має дуже зручний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і в найкоротші терміни дозволяє поліпшити грамотність, рівень відомостей про бізнес і когнітивні здібності.
Захоплююче додаток «Вгадай Російський Бренд» — відмінний спосіб провести вільну хвилину в будь-якому місці: у транспорті, у черзі або сидячи за столиком в кафе. Гра побудована за принципом шоу «Поле Чудес» і передбачає відгадування слів — назв популярних брендів. До послуг користувача – підказки, кнопка «Допомога Друзів» і гроші, використовуючи які можна показати одну з літер або перейти на наступний рівень.

Гра припаде до смаку людям будь-якого віку – дітям, підліткам, чоловікам, жінкам і пенсіонерам. Об’єм займаного місця – 20Мб.


Завантажити

Android 4.0.3+