Вправи для очей 1.1

378Для того щоб поліпшити зір і не втратити його через ослаблення очних м’язів почніть регулярно виконувати вправи для очей. Цей додаток містить комплекс вправ для покращення зору. Для досягнення успіху в корекції зору за допомогою гімнастики для очей потрібно займатися регулярно і правильно. Додаток допоможе вам робити вправи для очей регулярно і в зручний для вас час. Створіть будильник і починайте день з зарядки для очей. Створіть нагадування і робіть гімнастику для очей під час перерв в роботі за комп’ютером. Все у ваших руках!
if (!bw_android_old) echo(‘


Якщо у вас короткозорість або далекозорість, виконання вправ для очей може сприяти відновленню зору. Тренування очей також корисна для профілактики багатьох захворювань очей.

Зір неминуче буде погіршуватися, якщо не допомагати очам боротися з втомою за допомогою вправ. Всі вправи для очей, які є в цьому додатку, можна виконувати в офісі прямо на робочому місці, вдома чи на вулиці. Це дуже зручно.

Особливості:
— гімнастика для очей на кожен день
— профілактика короткозорості (міопії)
— профілактика далекозорості
— можна задати тривалість комплексу вправ для очей
— настроювані нагадування
— будильник
— статистика

Заяву:
Результат не гарантований.
Це додаток не може замінити консультацію або лікування у окуліста або офтальмолога. Дотримуйтесь рекомендацій вашого лікаря.

Завантажити

Android 4.0+