Випущений китайський конкурент gtx 1080-серія графічних процесорів jm9 від jingjia micro

19

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

через 2 роки після першого оголошення, jingjia micro оголошує про випуск свого графічного процесора, еквівалента nvidia gtx 1080.

Згідно з офіційною заявою компанії, серія jm9 випущена. Це та ж серія графічних процесорів, про яку ми дізналися близько 2 років тому, коли відносно невідома компанія за межами китайського внутрішнього ринку раптово оголосила про свою власну розробку графічних процесорів.

14 вересня jingjiawei, вітчизняна компанія з виробництва чіпів, опублікувала оголошення, в якому говорилося, що чіп обробки графіки нового покоління компанії завершив етапи монтажу на стрічку і упаковки. Продукт ще не пройшов тестові роботи, і ще не сформований серійним виробництвом і зовнішніми продажами.

Слід зазначити, що у jingjia micro були плани випустити серію графічних процесорів вже до кінця 2020 року, але при розробці явно виникли проблеми. Через майже рік після спочатку очікуваної дати випуску, серія графічних процесорів jm9 нарешті досягла фінальної стадії виробництва.

Серія графічних процесорів jm9 включає два графічних процесори. Jm9231-це графічний процесор початкового рівня, продуктивність якого порівнянна з geforce gtx 1050 за офіційною статистикою. Графічний процесор повинен запропонувати частоту вище 1,5 ггц, інтерфейс pcie gen3 x16, 8 гб пам’яті gddr5 і повну сумісність з hdmi2.0 і displayport 1.3. Все це в сукупності в межах 150 вт tdp. Компанія очікує, що продуктивність цього графічного процесора складе 2 терафлопса.

Графічний процесор більш високого рівня під назвою jm9271 являє собою модель 1,8 ггц з підтримкою pcie gen4 x16. На відміну від jm9231, процесор 9271 матиме 16 гб пам’яті hbm, що значно підвищить ефективність використання пам’яті, але також підвищить складність виробництва і вартість. Цей графічний процесор повинен забезпечувати продуктивність обчислень з одинарною точністю 8 терафлопс, що менше, ніж у gtx 1080 8,9 терафлопс.

Дані, надані jm, є оцінкою обчислювальної продуктивності не порівнянною з продуктивністю в іграх. Фактично, серія jm9 навіть не підтримує directx або vulkan api, що скорочує їх використання в ігровому просторі. Таким чином, jm9 не слід розглядати як ігрові графічні процесори.