War Thunder 1.65.1.71

301War Thunder – це гра, яка не має сюжету, а пропонує гравцям вступити в командний бій та насолодитися справжнім і незвичайним боєм. Що найцікавіше, всі бої відбуватимуться на бойових літаках, які мали справжні реальні прототипи моделей. Якщо бути точніше, то кожен гравець зможе насолодитися польотом на штурмовику, бомбардувальнику, і навіть палубник буде доступний гравцям. Враховуючи, що гра має основу PvP, для гравців приготували понад 300 оригінальних літаків, які є унікальними не тільки по своїй конструкції, але і за характеристиками. Крім того, крім придбання літака, необхідно буде враховувати основне спорядження, яке представлено в грі різними модифікаціями. Тому кожен гравець може зібрати по своєму цікавий літак, розфарбувати його за своїм смаком і спорядити всім необхідним спорядженням. Як тільки все буде готово, можна сміливо вирушати в бій.

Бої в грі проходять у режимі реального часу, на історично відтворених картах. Гравці поділяються на 2 команди, кожна з яких повинна знищити протилежну, або знищити базу з ресурсами. Тільки таким шляхом можна буде добитися перемоги. Варто пам’ятати, що пошкодження в грі мають реалістичну модель. Тобто, якщо вам підіб’ють крило, ви втратите в маневреності, або зовсім впадете на землю. Якщо пошкодження припадуть в область мотора, будьте готові до зниження швидкості і займання, і т. д. Може статися так, що ви загинете після трьох вдалих пострілів.

Не варто забувати і про пілота, він так само відіграє головну роль у грі і може навчатися більш вдосконаленим навичкам. Приміром, у нього можна покращувати точність, реакцію і т. д. Навички дозволяють краще керувати літаком в критичні ситуації.

Що можна сказати ще про War Thunder? Так багато, але зрозуміти, наскільки гра хороша, можна тільки погравши в неї. У грі на даний момент йде активна робота над випусками доповнень, які помітно покращують кожен ігровий елемент. Тому варто в неї почати грати прямо зараз, не втрачайте такої можливості, так як вона випадає дуже рідко.

Кеш скачується по Wi-Fi з самої гри.


Завантажити

Android 4.4+