Whatsapp, нарешті, отримав наскрізне шифрування резервних копій чатів

19

Популярний месенджер whatsapp вже багато років має наскрізне шифрування повідомлень, якими ми обмінюємося. Це гарантує те, що їх ніхто не зможе прочитати включаючи саму компанію-розробника. Але до цих пір в цій системі захисту була величезна діра.

У той час як чати були повністю зашифровані, резервні копії повідомлень зберігалися без будь-якого додаткового захисту. І ось, нарешті, в whatsapp вирішили виправити цю проблему. Після попереднього тестування в стабільній версії програми з’явилася підтримка резервного копіювання з наскрізним шифруванням.

Тепер резервні копії чатів, що зберігаються на google диску, можна шифрувати за допомогою пароля або 64-значного ключа шифрування, який відомий тільки вам. Таким чином, ви отримуєте гарантію, що ніхто, крім вас, не зможе отримати доступ до цінної особистої інформації та чатів, що зберігаються в ваших резервних копіях whatsapp.

Якщо вам потрібно буде з якоїсь причини відновити whatsapp на своєму пристрої або перенести чати на інший телефон, для цього вам знадобиться цей пароль або ключ.

Щоб включити режим шифрування резервних копій, вам просто потрібно зайти в налаштування програми, вибрати “чати” ->”резервна копія чату” чату і включити копіювання з шифруванням.

Після цього дотримуйтесь інструкцій, щоб вибрати власний пароль або ключ шифрування, а потім дочекайтеся, поки додаток завершить шифрування вашої резервної копії.

схожі матеріали: