Як грати в Руни маги!!!!

9-27-2019
Руны магии

Тільки вдумайтеся, свій клаптик ігрового світу в обраному місті. Де ви можете зберігати речі і обзавестися меблями. Хоча спочатку вам видадуть маленьку кімнатку, в якій буде тапчан, табуретка і все. Ну а ви що думали, нерухомість нині дорога, тому ви зможете отримати місце в гуртожитку, розміром 2 на Проте якщо у вас заваляется парочка додаткових монет, то ви зможете гарненько прокачати своє житло: збільшити розмір, прикупити меблів і розташувати її як вашій душі завгодно.

А вже в гарний будинок можна найняти покоївку в www.playbank.ru (і одягнути її як вам до душі теж можна) і зробити собі майстерню згідно вашої професії (кузню, лабораторію алхіміка або чудовий сад). І вже тільки заради цього варто почати грати в даний шедевр. Крім цього в грі Руни магії є система взаємовідносин, зокрема там можна одружуватися, завести коханця, хорошого друга і учня. Майже як у житті, тільки більш цікаво. Коханці дають посилену регенерацію манни, чоловік або дружина можливість переміщуватися до них в будь-яку точку світу. Учень збільшує кількість одержуваного досвіду, ну а один просто допомагає. І тому дуже вигідно бути соціальною істотою і правильної осередком суспільства.

Так само ще одна річ, чому варто встановити Руни магії — це вихованці. З ними в цій грі однозначно приємно мати справу. При цьому вони розрізняються за рідкості, стихії і можливості допомоги. Тому багато хто прагне отримати найбільш рідкісних і цікавих петов, оскільки вони будуть хорошими друзями і союзниками. Ну а найкраще можливість вибору класу. Адже їх може бути відразу три і ви можете комбінувати в один, навички відразу з трьох. Зокрема воїн може бути відразу і танком і кволому для себе, така ходяча і непробивна машина для вбивства. Висновок, Руни магії ця гра в якій стільки цікавого, що вона може засмоктати будь-якої людини на довгий час. І це не преувеличите, після того як ви освоїте професію, вам захочеться облаштувати свій будиночок, а потім прийде справу і за вихованцем, при цьому кожна з дій буде вам приємним і цікавим.