Як правильно вибрати букмекерську контору: 10 корисних порад

Перш за все, потрібно з’ясувати, які букмекерські контори доступні в Інтернеті. Найпростіший спосіб – ввести в пошуковій системі запит «букмекерські контори онлайн», бажано відразу додати в нього слово «кращі» або «рейтинг». Не обмежуйтеся одним джерелом, зіставляйте інформацію, знайдену на різних ресурсах, не забувайте, що відгуки можуть бути замовними. Хочемо порекомендувати вибрати БК Пари Матч

Найкраще почати з вивчення кращих букмекерських контор на авторитетних ресурсах. У різних джерелах розрізняються рейтинги, але якщо якісь контори входять в ТОП-10 за різними версіями, на них варто звернути увагу.
Вирішити, яку букмекерську контору вибрати, допоможуть відгуки гравців, що мали з нею справу. Щоб знайти об’єктивні відгуки, пройдіться по тематичних форумах, загляньте в спільноти бетторів в соцмережах. Можна задати досвідченим гравцям питання: «яку букмекерську контору порадите?»або» що можете сказати про таку-то БК, чи варто в ній робити ставки?».
Зверніть увагу на рік заснування БК І місце видачі ліцензії. Вважається, що отримані в офшорах ліцензії заслуговують меншої довіри.
Для гравців Важливий момент – в якій букмекерській конторі найвищі коефіцієнти. Відповідну інформацію Можна почерпнути з відгуків, оглядів БК, а можна самостійно пройтися по сайтах рейтингових БК і порівняти коефіцієнти на однакові ж результати.
Для вибору БК варто уважно вивчити коефіцієнти
Високі коефіцієнти – один з критеріїв вибору кращої букмекерської контори

Лінія (набір подій, на які приймаються ставки) і розпис (передбачені варіанти результатів) теж є важливими характеристиками букмекера. Одних гравців цікавить максимально широка лінія, інших – конкретний вид спорту, так що в цьому плані не можна однозначно сказати, яка букмекерська контора найкраща. Лайв-лінія є практично у всіх онлайн-конторах, але кількість охоплюваних нею подій різниться.
Розмір маржі букмекери не афішують, але його нескладно обчислити самостійно. Цей показник повинен бути адекватним. Занадто низьку маржу виставляють або недосвідчені букмекери, а така контора може прогоріти швидко, або шахраї, які не збираються виплачувати виграш.
Багатьох гравців цікавить, яка букмекерська контора дає гроші при реєстрації. Інформацію про актуальні бонуси, акції, програму лояльності найкраще шукати на сайті самої БК.
Оцініть зручність користування сайтом, інтерфейс, дизайн, наявність русифікованої версії сайту та російськомовної підтримки, а також доступні способи зв’язку та оперативність відгуку. Важливим є наявність дзеркал і доступність інформації про них.
Набір валют і доступні способи введення-виведення грошей – важливий аспект при виборі онлайн-контори. Ще важливіше оперативність обробки заявок на виведення коштів. Цю інформацію краще заздалегідь почерпнути з відгуків, щоб не зіткнутися на власному досвіді з затримкою виплат.
Вилки стратегії цікавить любителів, чи не застосовує БК санкцій до вилочників у вигляді порізки лімітів і затримки виплат. Зазвичай відповідні попередження, якщо вони мають місце бути, публікуються на сайті букмекера.