Як робити ставки на доту

9-1-2021

Dota2 входить до трійки найпопулярніших подій в індустрії кіберспорту. У неї величезна армія шанувальників, багатомільйонна аудиторія стримерів. Щодня ставки на доту 2 грошима залучають сотні тисяч осіб. За популярністю його порівнюють нерідко з найбільшими спортивними подіями: футбол, хокей, теніс. Хочемо порекомендувати пограти в ставки на доту на сайті https://dotabetz.com/ru/ , тут найкращі шанси на перемогу .

Ставки в доту 2: основні результати

Як працює беттінг в кіберспорті? якщо ви вже знайомі з технологією ставок, то проблем не виникне. Відмінності від традиційних спортивних тоталізаторів тут невеликі. Різниця лише в правилах самої гри і у відповідних результатах. Наприклад, поставити можна на наступні варіанти:

Переможець матчу. Також можна розглядати переможця на конкретній карті (як гра за окремими таймами або періодами в інших видах спорту).

Фора по картах. Тут багато що залежить від того, скільки карт взагалі розігрується. На звичайних зустрічах-це три карти, на гранд-фіналах – до 5 карт.

Тотал карт і жертв. У букмекерських конторах, які спеціалізуються на кіберспорті, є розширена розпис. Там є тип ставок, як тотал вбивств.

Перша жертва або кількість знесених веж – також популярний вид ставок, але представлений, як правило, тільки в докладної розпису найбільших подій.

Всього, в залежності від букмекера, результатів на зустріч може бути більше півсотні. До слова, коефіцієнти в спеціалізованих бк на dota2 завжди вище, ніж в традиційних. Під “спеціалізованими” варто розуміти букмекерів, які орієнтовані на роботу саме в сфері кіберспорту.

Як вигравати, роблячи ставки в дота2?

Dota 2 не така проста гра, як здається. Тут є власні секрети і нюанси, які необхідно враховувати. Часом помилкою беттерів є ставка на очевидного фаворита. Тим часом, практика показує, що обігравати їх можуть і аутсайдери. Щоб залишатися на коні необхідно враховувати безліч факторів.

По-перше, аналізуйте майбутній матч: статистику ігор, останні зустрічі команд. Нарешті, значення має фізичний стан. По-друге, придивіться, що дасть майбутня гра кожної з команд: вихід у фінал, підйом в таблиці рейтингу та ін.

Стратегія гри в доту 2 на гроші?

Часта неприємність – “спущені” під нуль гроші. Зазвичай так трапляється з новачками, які тільки-тільки роблять перші ставки. Щоб цього не сталося потрібно слідувати тактиці. Наприклад, ніколи не ризикуйте більше, ніж 5% наявного банку. Намагайтеся правильно розраховувати власні фінансові можливості.