Як вибрати букмекера на сайті Parimatch

12-7-2019

У діяльності, пов’язаної з професійним беттінг існує п’ять основних характеристик, на які обов’язково варто звернути увагу кожному, хто зацікавлений не тільки у цікаве проведення часу, але в заробітку, за допомогою передбачення результатів спортивних подій. Також хочемо порекомендувати почитати про Парим-Матч регистрация на сайті , адже тут високі шанси на перемогу.

До них відносяться:

  • надійність майданчика;
  • комісійні відрахування;
  • різноманітність варіантів для прогнозів;
  • ліміти за ставками;
  • наявність або відсутність бонусів.

Параметр, який перевірятися гравцем в першу чергу, ще до поповнення рахунку і гри в конкретній букмекерській конторі. Для цього варто уважно перегорнути сторінки інтернет-майданчиків з відгуками в пошуках реального думки користувачів про факти, які свідчать про блокування рахунків, зниження коефіцієнтів, оперативності служби підтримки, а також ефективності її роботи для вирішення тих чи інших проблем.

Звичайно ж, доведеться зіткнутися з неправдивими відгуками від конкурентів, але якщо майданчик дійсно чесна, будь-який негатив буде в явній меншості.

Комісійні відрахування
Параметр, від якого безпосередньо залежить дохід прогнозиста. Навіть у тому випадку, якщо він досить успішний в прогнозах. Зазвичай, комісійні до 4% вважаються низькими і свідчать про зручність майданчика для виведення виграних коштів.

Показники в 4-8% є середніми, але вважаються відносно адекватними. Ну, а все, що знаходиться вище риси в 8% вважається дуже високою ставкою і свідчить про те, що створювати аккаунт, і робити ставки на майданчику не варто.

Різноманітність варіантів для прогнозів
В даному випадку будь-якого прогнозиста повинні цікавити букмекерські контори, що володіють найбільш широким розписом лінії. Це означає, що у пріоритеті будуть майданчики, які не тільки дозволяють зробити ставки по величезному числу видів спорту, але і ті, в яких на одне спортивне подія можна зробити максимально різноманітні ставки. Не тільки на результат у відео переможця, але і на інші параметри, які можна прорахувати по ходу або по завершенню протистояння.

Ліміти за ставками
Якщо в установці мінімального ліміту, в принципі, немає нічого поганого, то установка максимального розміру ставки-показник, який свідчить про те, що майданчик «не рада» професіоналам. Якщо шукайте сайт для великого професійного заробітку на ставках, то знайте, що такі букмекерські контори не для вас.

Наявність або відсутність бонусів
Параметр, який є непоганим подарунком, відсутність якого не принесе незручностей, але наявність якого дозволить заробити без особистих ризиків. Зазвичай на БК є такі бонуси: