Як вибрати мопед

Как выбрать мопед
Так, наприклад, для міста чудово підійдуть двотактні японські скутери (зазвичай з пробігом). Вони компактні, чудово відчувають себе в пробках, мають «злий» двигун. Пересування в міському потоці між світлофорами стає комфортним. Такі апарати елементарним чином піддаються ремонту, а запчастини завжди можна знайти в продажу. Апарати з важільною виделкою (наприклад, HondaLead, HondaTact) чудово ковтають вибоїни і нерівності.
Також хочемо вам порекомендувати подробнее вот здесь
Подорожувати на полтиннике не комфортно і досить складно. Куди більш цікаво «ковтати» кілометри верхи на максискутере. За день на такому апараті можна проїхати не одну сотню кілометрів, причому з абсолютним комфортом і без яких-небудь наслідків для двигуна ТЗ, а також хребта водія. Комфортна посадка, прекрасна керованість, низький центр ваги, розвинена облицювання, лобове скло, а іноді і функціональний підігрів сидіння і ручок керма – при наявності якісного шолома, подорож на такому скутері перетворюється в задоволення.
Багатьом з нас, окрім банального міського переміщення з точки А в точку Б, може знадобитися періодично виїжджати на путівець. Не важливо, для чого — на риболовлю, на море, на дачу або просто на пікнік. У таких випадках, вибір повинен ґрунтуватися саме виходячи з цих потреб. Кліренс повинен бути більше, шини краще від 3.5-10 і більше, з гарним протектором. Підвіска скутера повинна бути м’якою, особливо це стосується переднього колеса, адже саме сюди припадає максимальне навантаження під час зустрічі з ямою, купиною і т. д. Хорошим рішенням в таких випадках можна вважати скутери з важільною передньою підвіскою і можливістю регулювання задніх амортизаторів.
При виборі скутера потрібно також враховувати комфорт посадки. Для людей високого зросту не дуже зручно керувати апаратами підтип HondaDio, УамаһаЈоди аналогічними. Зазвичай кермо тут впирається в коліна при повороті, а сам їздець виглядає безглуздо. Рішенням тут буде вибір європейський, тайванських моделей, а також японських кубатурников. В крайньому випадку, можна придивитися і до китайських аналогів.