Як вибрати подарунковий сертифікат для двох

9-6-2019

Как выбрать подарочный сертификат для двоих
Будь-прогулянку або відпочинок на парусній яхті в Києві можна оформити, як подарунковий сертифікат. Це буде незвичайний подарунок — враження для друзів і коханих, vip подарунок для партнерів по бізнесу, корпоративний подарунок, ексклюзивний та оригінальний подарунок для найважливіших моментів в житті. Після придбання подарункового сертифіката, до його індивідуальним номером будуть прив’язані вибрані Вами Програма, Маршрут, Додаткові послуги і Яхта. Початок і закінчення маршруту — в яхт — клубі біля ст. Програму і Маршрут можна скласти або змінити вже безпосередньо на яхті під час прогулянки за погодженням з капітаном.
Також хочемо вам порекомендувати подарочный сертификат для двоих
Активувати сертифікат власник подарунка зможе в будь-який зручний для нього час судноплавний сезон (з початку травня до кінця вересня). Для цього достатньо заздалегідь зателефонувати нам, назвати номер сертифіката та бажану дату прогулянки. Якщо після активізації подарункового сертифіката у його господаря раптом зміняться плани, ми можемо перенести прогулянку на іншу дату (але не більше одного разу). У разі поганої погоди, прогулянка (за погодженням з капітаном) може переноситися на інші дати.
Оформлення сертифіката входить у вартість прогулянки. Придбати подарунковий сертифікат можна безпосередньо капітани яхт (тел.
Групова прогулянка під вітрилами вздовж набережних Києва. Проводиться на яхті місткістю до 10 чол. Кожен учасник повинен мати свій подарунковий сертифікат. Це прекрасна можливість зробити сюрприз своїй дівчині або своєму хлопцеві, покататися на парусній яхті після робочого дня, провести фото сесію на заході сонця, відпочити і розслабитися під приємну музику, познайомитися і поспілкуватися з новими цікавими людьми. Який чоловік не мріяв у дитинстві стати відважним капітаном, управляти справжнім парусним кораблем. Дана програма дозволить власнику сертифіката не тільки насолодитися прогулянкою на парусній яхті в компанії зі своєю дівчиною або кращим другом, але і навчитися основам управління вітрилами і штурвалом. Подаруйте своїй коханій людині незабутній романтичний відпочинок. Програму і маршрут учасники прогулянки зможуть вибрати за погодженням з капітаном до або під час прогулянки.
Подарунковий сертифікат на день Народження, весілля і будь-сімейне свято. З чого в ідеалі повинен складатися святкування будь-якої події.
Незвичайна, розташовує до спілкування обстановка. Приємна музика, звуки природи і радують око пейзажі. Незабутні враження та добрі фото на пам’ять. Все це з задоволенням допоможуть Вам організувати екіпажі наших яхт. Програму і маршрут учасники прогулянки зможуть вибрати за погодженням з капітаном до або під час прогулянки.
Цей сайт використовує Akismet для боротьби зі спамом.