Як виграти в Парі матч

10-22-2019

Новачкам завжди здається, що вигравати на ставках неймовірно легко, і для цього досить внести депозит, підключити інтуїцію і моментально отримати виграш. Насправді внутрішнього чуття не вистачить для успішних ставок. Укладати вигідні парі вдається беттерам, проводять передматчевий аналіз ситуації. Процедура потребує чимало вільного часу і максимальної концентрації уваги. Фактор ризику ніколи не виключається, і навіть досвідчений гравець може програти поставлені на кін монети. Професіонали можуть вигравати на ставках великі суми.

Для цього вони витрачають чимало доларів. Тим же, хто робить тільки перші кроки в беттінг, краще починати з декількох сотень рублів, а підвищувати бет варто лише з досвідом і отриманням необхідних навичок. Початківці гравці часто панікують, якщо програють грошові вкладення, а досвідчені каппери продовжують грати в розміреному темпі, завдяки чому їх невдачі не виділяються на тлі тривалої дистанції. Для укладення безпрограшних угод та отримання гарантованого доходу професійні гравці вивчають і використовують стратегії ставок. Теоретичною спортивної бази недостатньо для обігравання букмекера протягом тривалого часового проміжку. Важливо вміти аналізувати конкретні події і навіть спортсменів. Успішна гра на тоталізаторі передбачає використання певної фінансової тактики. Навіть якщо користувач, що бажає вигравати на ставках, не вивчав спеціальну літературу, найімовірніше він вже використовує одну з популярних методик. Всі стратегії ставок об’єднуються одним важливим вимогою. Беттер повинен визначити розмір банкролла, за межі якого він не вийде під час ігрової сесії. Цей момент спрацьовує як фінансова захист, якщо учасник твердо має намір вигравати на ставках в бк. Незалежно від обраної тактики експерти не рекомендують витрачати більше 3% банку за матч.

Новачкам простіше почати ставити з вкладами 1% від банкролла для полегшення математичних підрахунків. Гуру беттінг можуть дозволити собі витрачати до 10% від банкролла, але вмінням не розтрачувати гроші не варто нехтувати. На сторонніх ресурсах вдасться знайти зручний калькулятор для розрахунку потенційних винагород.
Також хочемо вам порекомендувати match-2.space/