Як вигравати на ставках на спорт

11-9-2019

Для заробітку в інтернеті азартним людям всесвітня мережа пропонує розбагатіти за одну ніч з допомогою віртуальних букмекерських контор. Щоб робити ставки на спорт і вигравати, потрібно знати кілька правил, дотримуючись яких у гравця буде набагато більше шансів зірвати великий куш. Хочемо порекомендувати пограти в стаках на спорт на сайті aparimatch.com/

Види ставок на спорт

Щоб зменшити фінансові ризики, необхідно озброїтися знаннями про стратегії ставок на спорт. Після того, як пройшла реєстрація в букмекерській конторі myparimatch.com необхідно завести депозитний рахунок. Новачкам експерти не рекомендують грати за системою ставок «догон». Така стратегія може як відразу збагатити, так і спустошити повністю гаманець гравця. Краще застосовувати початківцям понтерам ігрову стратегію – флет. Така тактика гри дозволить стабільно отримувати прибуток. Існує кілька видів ставок на спорт:

ординар;
подвійний шанс;
фора;
тотал;
прості (множинні);
експрес та ін.
Яка сума виграшу буде в кінцевому підсумку, залежить також від коефіцієнта результату. Щоб розрахувати чистий прибуток, необхідно коефіцієнт помножити на суму ставки і відняти суму грошей, яка поставлена на кін. Наприклад, гравець поставив 10 доларів на вихід з коефіцієнтом 1.50, то сума виграшу буде 15 доларів, а чистий заробіток – 5 $.

Поради та рекомендації експертів зі ставок на спорт

Всі досвідчені понтери намагаються уникати низьких коефіцієнтів, тим самим зменшуючи невиправдані ризики. Також експерти не рекомендують ставити на велику кількість подій. Тут важливо знайти розумний кордон, оптимальний охоплення може досягати до 5 подій. Тепер слід приділити увагу коефіцієнтів, їх також краще вибирати в розумних межах до 2.00. Пам’ятайте, що екстремальні ставки можуть приносити колосальні виграші, але і є велика ймовірність програти все, що раніше було накопичено.

Запасіться терпінням і вичікуйте зручного моменту, коли пропозицій для ставок буде достатньо. Сеанси щоденної гри можуть привести не завжди до очікуваного результату, краще дочекатися періоду, коли будуть грати відомі команди, і тоді заробити вдасться точно. Збирайте корисну інформацію про рейтинги, цікавтеся спортивними новинами, обізнаність у цих питаннях допоможе реально оцінити ситуацію в спортивній команді.

Візьміть собі за правило не засмучуватися програшам і не дуже радіти виграшів. Від стабільного емоційного фону залежить твереза оцінка ситуації. Людина, яка прагне заробити, повинна тримати емоції на одному рівні.