Як вставити текст в картинку в ворді

19

Що звичайний користувач робить, коли в документі word потрібно помістити текст на зображенні? правильно, застосовує різні графічні редактори від стандартного paint до потужного photoshop, а на це витрачається час і результат може не порадувати. Але існує кілька варіантів вставки в картинку тексту в ворді, який буде виглядати оригінально, в самому word не вдаючись до застосування інших програм.

Наведена інструкція познайомить з прийомами створення будь-яких написів на зображенні.

Спосіб № 1: текстовий блок

Якщо вам потрібно оформити ілюстрацію звичайної пояснює написом, то цей метод найбільш прийнятний. Особливість об’єкта в тому, що його можна помістити де завгодно.

Отже, припустимо, що в документі вже присутній потрібний малюнок і на ньому залишилося лише розмістити кілька пропозицій або список. Як це зробити? для кожного релізу текстового редактора схема відрізняється, але незначно.

Word 2007. Відкрийте вкладку “вставка”, натиснувши відповідний пункт на панелі. Тепер відшукайте в стрічці блок “текст«, клікніть кнопку»напис”.

Word 2010, 2013, 2016. Всі дії відбуваються в цій же панелі і групі, але назви елементів стрічки трохи інші. Тут знайдіть кнопку “текстове поле”.

Після цього розгорнеться меню з набором готових шаблонів. Тут натисніть “проста напис” (це буде перший приклад у вікні). В результаті на аркуші відобразиться рамка зі зразком тексту.

Далі, перетягніть отриманий об’єкт на картинку. Для цього наведіть курсор на обрамлення, стрілка поміняє вид на чорний хрестик. Затисніть ліву кнопку і, не відпускаючи її, пересуньте блок в потрібне місце на малюнку.

Поки ви отримаєте біле поле, обрамлене чорною рамкою. Надрукуйте замість прикладу тексту потрібний фрагмент і відформатуйте його відповідно до своїх вимог (величину шрифту, колір, стиль та інше). Розміри блоку теж змінюються. Його можна розширити або зменшити.

Тепер треба прибрати білий фон і обрамлення. Для цього просто клікніть по напису і перейдіть у вкладку «формат». Відшукайте і клацніть в групі «стилі» по кнопці «заливка фігури». Випаде меню, де виберіть пункт “ні заливки”, і фон відключиться.

Залишилося прибрати рамку. У цій же групі клікніть» контур фігури«, а в списку натисніть»немає контуру”. Команда відключає обрамлення.

Стандартними засобами word можна створити добре оформлену підпис, будь-якого кольору, стилю, розміру. Це набагато зручніше і швидше, ніж користуватися графічними редакторами.

Спосіб № 2: об’єкт вордарт

Є ще один цікавий прийом створення напису — вставка об’єкта wordart. По суті, це таке ж текстове поле, тільки має більш цікаву стилізацію шрифту (з тінню, відображенням, обсягом і так далі).

У вкладці “вставка «клацніть кнопку» додати об’єкт wordart” у вигляді блакитної поверненої літери а.відобразяться наочні приклади. Виберіть, що підходить до зображення і просто клікніть за зразком.

Тепер введіть потрібну інформацію в блоці і перетягніть отримане на картинку.

Метод хороший в тому випадку, коли малюнок використовується в якості підкладки сторінки цілком.

На вставленій картинці клацніть правою кнопкою і виберіть в контекстному меню рядок «обтікання текстом». Далі, натисніть пункт “за текстом”.

Тепер наповнюйте документ як зазвичай. Тільки фоном буде служити малюнок, а не стандартний білий колір.