Як вибрати і носити чоловічий сумку, портфель, рюкзак?

9-3-2021

Зовнішній вигляд рюкзаків, портфелів і сумок змінюється. Ми живемо в освічені часи. Коли справа доходить до вибору свого стилю, сучасний чоловік має в своєму розпорядженні набагато більш розкішний арсенал, ніж будь-коли раніше, – і на швидко зростаючому ринку чоловічих сумок це проявляється досить помітно. Хочу вам порадити мужские сумки через плечо за кращою ціною.

Були часи не так давно, коли вважалося недоречним, щоб чоловік ніс свої речі в чомусь, крім портфеля, рюкзака або переповненого гаманця. Все, що призначалося як для зовнішнього вигляду, так і для функціональності, було поблажливо названо чоловічою сумкою, і будь-хто, хто наважився носити її, вважався справедливою грою для насмішок.

Такі думки сміховинно застаріли. Неважливо, чи згодні чоловіки з необхідністю практичного вирішення самої реальної проблеми – транспортування більше, ніж просто їх ключів, гаманця і телефону. Або просто у них з’явився великий інтерес до хорошого виду – ясно, що сумка тепер не тільки визнана частина чоловічого гардеробу , але це важлива частина всього стилю. 

У першій частині статті ми розглянемо питання – як правильно носити чоловічу сумку. Він не такий простий, як тобі здається. Дурість в одному випадку може бути навіть не помічена оточуючими, в іншому – може коштувати тобі угоди. 

У другій частині розглянемо як варто вибирати чоловічу сумку в залежності від твоїх цілей і бажаною функціональності.

Сумки тоут

Коли люди говорять про чоловічих сумках в обмеженому сенсі, вони зазвичай мають на увазі сумки тоут. Можливо, це тому, що вони призначені для того, щоб триматися в руці, і тому мають поверхневе схожість з жіночою сумочкою. Але це нонсенс. Як показує приклад у наведеному вище знімку, сучасні сумки тоут можуть бути явно чоловічими аксесуарами. Така сумка вирізана з бавовни кинувся і забезпечена темно-коричневими шкіряними вкладками. Її приглушені кольори особливо добре виглядають з джинсового тканиною . Не носи її через плече – ручки сумки тоут в основному мало довгі, щоб просунути руку.

модернізація рюкзаків

Ти все ще зв’язуєш рюкзак зі шкільними днями? Спогади про це і пачці з підручниками? Може бути, пора відпустити свої упередження, бо рюкзаки модернізувалися. Цей новий вид ставить стиль і функціональність на рівні позиції, поєднуючи практичність рук з чистим, сучасним дизайном.

Візьми цей рюкзак датської марки аксесуарів Mismo. Це пов’язано зі стилістичним боргом гірських рюкзаків, використовуваних швейцарськими збройними силами в 1950-х роках, але призначених для людини з міста. Але якщо ти плануєш носити його поверх піджака, переконайся, що він неструктурований. Ми не рекомендуємо носити рюкзак поверх твого кращого ділового костюма, оскільки він стискає прокладку в плечах і виглядає трохи незграбним.

Портфелі: не тільки для роботи

Протягом багатьох років традиційна робочий одяг стала більш спокійною, тому вона має форму міжнародного символу робочого світу: портфель. Ми так захоплені цим м’яким силуетом, що вирішили назвати його однією з найбільших тенденцій в чоловічій моді .

Це осінило багатьох впливових дизайнерів, таких як Thom Browne, Balenciaga і Berluti, але якщо ти хочеш відчути себе дійсно розкішно – немає кращого способу відчути цю тенденцію, ніж з Bottega Veneta, яка робить це протягом багатьох років. Підпис розкішного італійського бренду , відома як intrecciato. Цей бренд створює красиву і гнучку шкіру, яка природно піддається формі.

Інвестиції в класику

Сумка, яку ти бачиш на знімку вище, зроблена брендом Berluti . Якби ти сьогодні купив її в Великобританії, вона б коштувала тобі трохи більше 2000 фунтів стерлінгів, а якщо ти живеш в США, то запитувана ціна значно перевищить 3000 доларів. Чи не ризикуючи потрапити на ринок екзотичних шкір, ти щосили будеш намагатися витратити набагато більше на портфель, ніж ця сума.

І все ж, таку сумку не слід вважати екстравагантністю. На відміну від футболок, джинсів або чогось іншого, крім високлассниє пари взуття , хороший портфель, такий як цей, зроблений не тільки для того, щоб прослужити, а й покращитися з віком. Він відразу ж стане частиною твого базового гардероба. А якщо все буде в порядку, такий предмет переживе тебе. Він може навіть пережити тих, кому ти вирішив передати його. Коли ти думаєш про це, ціна з точки зору «вартості за використання» починає здаватися цілком розумною.

Портфель у віці

Дотримуючись попереднього пункту, варто пам’ятати, що в деяких предметах невеликий знос – хороший знак. Це говорить про позачасовий носінні зі смаком і зносостійкості речі. На знімку вище ти бачиш кілька чудових прикладів.

Вощені бавовняні куртки, які на цих джентльменів, виглядають краще, тому що вони трохи потріскалися по краях. І ось, є гарний шкіряний портфель, який тримає чоловік справа. Цей портфель з видимими вм’ятинами і потертостями багатьох років від регулярного використання. Ми можемо тільки почекати деякий час, щоб отримати такий же результат. Ще один момент, який ілюструється тут, полягає в тому, що, хоча деякі предмети стають краще з віком, інші – білі джинси, наприклад, не дотримуються такого правила. Тримай їх в чистоті.