Як вибрати курси англійської мови

3-4-2021
Як правильно вибрати курси англійської мови? | ВІКНА. Новини Калуша та  Прикарпаття

На питання ” навіщо мені потрібно вчити англійську?” Кожен відповідає, безумовно, самостійно, а ось для відповіді на питання” як вивчити?”і” де вивчити?” дуже часто хотілося б отримати тямущу пораду. Також хочемо вам порекомендувати групповые занятия английского языка харьков в школі English Bridge.

Серед неймовірного розмаїття курсів англійської мови зробити вибір дійсно непросто.

Ми запитуємо поради у своїх знайомих, переглядаємо рекламу навчальних закладів, читаємо про них в інтернеті, телефонуємо в десятки шкіл і курсів іноземних мов, і, нарешті, вибравши те, що нам до душі, спрямовуємося до знань. Ось так начебто легко і просто, якби не одне але: а саме – через пару місяців ходити на заняття набридло, підготовка до них вимагає багато часу, втома, навантаження на роботі або в інституті, і курси ми закинули… Як результат, спілкуватися англійською все одно не можемо, марно витрачені гроші, а головне, час.

Що ж не так в цьому логічному ланцюжку? На мій погляд, завзятість в досягненні поставлених цілей-це перш за все, але інтерес до навчання обов’язково повинен стимулюватися. І залежить це на заняттях виключно від викладача. Якщо вам пощастило з першої спроби-ура! – половина справи успішно зроблена. Але щоб процес йшов не за методом помилок, а лише проб, то ще одна порада – відвідуйте пробні заняття, які проводяться практично у всіх мовних школах. Методи, використовувані в навчанні, матеріали, підручники, багато в чому ті ж, але їх використання і підходи – різні. Вибір викладача дуже суб’єктивний, тому тільки ваш внутрішній голос зможе вам підказати, з яким викладачем ви зможете домогтися найкращого результату у вивченні іноземної мови. У свою чергу, хотілося б запросити всіх бажаючих заговорити по-англійськи на пробний урок і в нашу школу English Bridge, тому що впевнені – ваш внутрішній голос зробить правильний вибір.

Крім цього, хотілося б звернути вашу увагу на різну спрямованість курсів англійської мови. Одні школи спеціалізуються на викладанні розмовної англійської носіями мови, інші пропонують навчання бізнес англійської або загального курсу з використанням «унікальних» методик, «25-го кадру», деякі пропонують навчання за допомогою комп’ютерних програм, мабуть, все не має сенсу і згадувати. При виборі курсів англійської мови для кожного будуть свої критерії: місце розташування, ціна, кількість осіб в групі, терміни навчання і т. П. Все це, безумовно, важливо, але пам’ятайте, що на першому місці все ж має бути якість викладання, яке можна очікувати на курсах англійської мови, які не перший рік займаються своєю справою, вкладають в нього душу, де працюють досвідчені викладачі, які люблять свою роботу і своїх студентів, чиїм успіхам вони радіють, а невдач співпереживають, де кожен студент важливий протягом усього курсу навчання, а не тільки в день оплати навчання.

І ми бажаємо кожному, хто хоче вивчити англійську мову, знайти свої кращі курси англійської мови і досягти у вивченні англійської мови поставлених цілей!