Як виправити, якщо wi-fi на смартфоні відключається сам по собі

40

Незалежно від того, який у вас мобільний телефон android, можливо, час від часу wi-fi відключається сам по собі без видимої причини. Майже в кожному смартфоні є налаштування, яке може викликати це випадкове відключення від wi-fi.

Вирішення проблеми займе менше хвилини, і цілком ймовірно, що wi-fi вашого мобільного телефону більше не відключиться самостійно. Неважливо, який у вас мобільний телефон: samsung, xiaomi, oneplus або huawei, майже всі вони мають цю опцію в налаштуваннях.

Якщо wi-fi відключається без причини, спробуйте це виправлення

В налаштуваннях wi-fi є опція, яка при активації грамотно вибирає кращі мережі. Цей параметр може призвести до відключення wi-fi вашого мобільного телефону, і з цієї причини швидкість на мить впаде. Система відключає wi-fi для того, щоб використовувати мобільні дані або спробувати знайти іншу мережу з кращим підключенням.

Хоча це зниження швидкості короткочасно, можливо, що пристрій не підключиться до wi-fi повторно. Це може вводити користувачів смартфонів android в оману, оскільки немає очевидної причини, по якій wi-fi відключається на мобільному телефоні. Однак виправити це досить просто:

  1. відкрийте налаштування смартфона і перейдіть до параметрів wi-fi.
  2. знайдіть опцію “вибирати кращу мережу автоматично”.
  3. вимкніть цю функцію і поверніться на головний екран мобільного телефону.

Ця опція може відображатися по-різному у різних виробників, але її легко знайти в налаштуваннях wi-fi вашого мобільного телефону. Якщо у вас нестабільне з’єднання, цілком ймовірно, що проблеми з постійним відключенням wi-fi будуть вирішені за допомогою відключення даної функції.

Проте це не єдине рішення даної проблеми, і, можливо, це не рішення вашої проблеми з wi-fi. Це просто налаштування, яке на багатьох мобільних пристроях час від часу викликає збої wi-fi.