Яке майбутнє у венома у фільмах-смертельний захисник і людина-павук

3

« веном: нехай буде різанина ” нарешті вийшов у кінотеатрах, і багато хто задався питанням, коли смертельний захисник з’явиться на великому екрані наступного разу. На щастя, є кілька очевидних варіантів.

Сцена після титрів фільму, здається, відкриває нові, захоплюючі можливості для едді брока тома харді, оскільки є ймовірність, що він потрапляє в mcu; але в той же час вона закладає основу для більшої кількості історія, пов’язаних з веномом, у всесвіті marvel від sony. Змішування двох франшиз, безумовно, може бути заплутаним, але це, безумовно, означає, що ми будемо частіше бачити венома.

Після того, як « веном 2 » зробив багато для розвитку франшизи sony, існує безліч напрямків, в яких титульний персонаж може піти далі. Як ми бачимо, кінцівка фільму буквально телепортує едді і венома в кіновсесвіт marvel, і ми бачимо тизер його протистояння з людиною-павуком (том холланд). Однак це далеко не все.

чи вийде “веном 3”?

Перед прем’єрою ” венома 2 “, том харді заявив, що нова частина франшизи вийде тільки в тому випадку, якщо друга буде успішною. І з огляду на касові збори, схоже, що « веном 3 » точно побачить світ. Раніше також режисер сиквела енді серкіс заявив, що зацікавлений у вивченні великої кількості лиходіїв з інституту равенкрофт, тому є ймовірність, що тріквел покаже нові обличчя з переліку ворогів людини-павука, права на яких належать sony pictures.

Один з лиходіїв, на майбутню появу якого натякнули в « нехай буде різанина » – це токсин, нащадок карнажа і один з найнебезпечніших симбіотів у вселеннной marvel. Кінцівка » венома 2 ” включає кадр з поліцейським патріком малліганом, який, мабуть, заразився симбіотом карнажа. Проте, з урахуванням релізів фільмів про морбіуса і крейвена-мисливця, може пройти кілька років, перш ніж ” веном 3 » вийде в кінотеатрах.

чи з’явиться веном в ” людині-павуку: немає шляху додому»?

У сцені після титрів “венома 2 ” едді і веном розслабляються після бійні з карнажем, обговорюючи колективний розум симбіота, коли раптовий землетрус, здається, переносить їх з їх реальності прямо в mcu. Ми бачимо і чуємо джей джону джеймсона по телевізору, а потім на екрані з’являється людина-павук тома холланда. Веном, здається, впізнає його, а сама сцена натякає, що веном, з’явиться у фільмі ” людина-павук: немає шляху додому ».

Поки що, це не підтверджена інформація, але сцена після титрів припускає, що шанси дійсно високі. Як відомо, стрічка поверне на екрани лиходіїв з минулих франшиз про людину-павука, включаючи доктора восьминога (альфред моліна), електро (джеймі фокс) і зелений гоблін (віллем дефо), а подія конвергенції мультивселенной, викликане доктором стрендж в « немає шляху додому », могло б пояснити, як веном тома харді потрапив в інший всесвіт.

чи став веном частиною кіновсесвіту marvel?

Так чи інакше сцена після титрів ” венома 2 » тизерить якийсь кросовер з mcu, але це зовсім не означає, що титульний персонаж вже є частиною всесвіту, або стане нею в найближчому майбутньому.

Не варто забувати, що sony як і раніше володіють правами на венома, але людина-павук може з’являтися в проектах франшизи. Важливо розуміти, що у компанії є власні, досить великі плани на розвиток власного всесвіту, і очевидно, веном є мало не головним їх елементом. І хоча є шанс, що ми побачимо камео тома харді в кіновсесвіті marvel, малоймовірно, що він стане повноцінним її учасником.

пояснення майбутнього венома у всесвіті людини-павука від sony

На додаток до гіпотетичного релізу « веном 3 », едді брок у виконанні харді може з’явитися в ряді інших проектів sony pictures. Вже були чутки про те, що таким проектом є « морбіус », де він зустрінеться з вампіром джареда лето і навіть, можливо, з едріаном тумсом майкла кітона, який також з’явиться в стрічці.

Але при всіх можливих припущеннях, поки sony не випустять більше фільмів, події яких відбуваються в їхньому всесвіті, важко сказати, як саме веном впишеться в загальну сюжетну лінію. У сольниках він зображувався як антигерой, а не лиходій, але сиквел « венома » якраз може стати початком чогось більшого.

Як вам сцена після титрів фільму ” веном 2 “? ви хотіли б, щоб веном з’явився в « людині-павуку: немає шляху додому