Яке зростання у дуейна джонсона? актор виявився нижче баскетболіста

44

Коли справа доходить до підтримки власної фізичної форми, то деякі знаменитості роблять це також добре, як дуейн джонсон. Колишній рестлер, який став суперзіркою кінематографа, є одним з найбільш впізнаваних людей в голлівуді – багато в чому завдяки своїй статурі.

Якщо ви підписані на актора в instagram, то знаєте, що він рідко зупиняється, коли ситуація стосується підтримки власних фізичних атрибутів. При цьому, в молодості він виглядав зовсім інакше, а тепер перетворився на справжнього голіафа, що не може не викликати повагу.

Лише одне, що не змінювалося останнім часом – його зростання, і, дивлячись на джонсона, коли він на екрані, актор здається величезним, і деякі задаються питанням, наскільки високий «скеля» насправді. За даними esbn, висота дуейна джонсона становить 6,5 футів, що приблизно 198 сантиметрів. Це цілком чимале зростання, але, як можна помітити в пості нижче, є люди, набагато більш вище актора.

7’9 sun ming ming – one of the tallest players ever. Great dude and a helluva miniature golfer.

— dwayne johnson (@therock) october 24, 2014

При своєму зростанні будь – який – і навіть «скеля» – майже зі своїм двометровим зростанням буде здаватися маленьким поруч з баскетболістом, але, справедливості заради, не можна не захоплюватися фізичною формою дуейна джонсона.