За словами наративного директора god of war ragnarok, це “наша інтерпретація міфології, а не історії”

46

Метт софос працює в якості провідного сценариста над грою god of war і в своєму твіттері відкинув надумані твердження про те, що зображення ангрбоди – велетня, відомої в норвезькій міфології як дружини локі – в якості чорношкірої жінки було політичним рішенням або результатом зовнішнього тиску. Він заявив: “я можу на двох пальцях перерахувати кількість зауважень, які ми отримували з приводу сюжетних змін в 2018 році і в gow ragnarok разом узятих. Цього не було в жодному з них”.

Що стосується припущення про те, що версія ангрбоди в ragnarok не відповідає норвезькій міфології, софос каже:

god of war це наша інтерпретація міфології, а не історії – норвезької або грецької. Ми розповідаємо особисту історію на тлі богів, велетнів і т. Д. Через нашу призму. І ця лінза не на 100% відповідає еддам.

Далі софос зазначає, що лише деякі персонажі god of war особливо точно відповідають норвезькому оточенню. У коваля брока синя шкіра і техаський акцент, а його брат синдрі знає про існування бактерій. Мімір-шотландець і пов’язаний з персонажем з англійського фольклору і шекспіра. Кратос і атрей-адаптовані версії відомих міфологічних фігур. Софос завершує свою тему, кажучи, що їх команда “послідовно бере міфологічних персонажів і надає їм наш власний напрямок”.