Завантажити gardenscapes (мод: багато грошей) на андроїд

28

gardenscapes (мод: багато грошей) – дуже якісна логічна гра з жанру “три в ряд” в якій вас чекають сотні цікавих рівнів, купа персонажів для знайомства, а так само робота по відновленню прекрасного саду. Ваше основне завдання – це допомога працьовитому дворецькому остіну, йому потрібно посадити гарний сад, та ще й не один, а потім його прикрасити.

Вирішуйте цікаві, а часом і складні головоломки, поєднуйте правильно фрукти три і більше в ряд, заробляйте досвід і гроші і витрачайте їх на свій сад. Щоб швидше виконати поставлені завдання використовуйте спеціальні бонуси, вони частенько будуть потрапляти на ігровому полі.

Як тільки перша ділянка буде засаджений квітами і деревами настане час для відкриття нового, причому кожна ділянка з унікальною плануванням. Спробуйте оформити їх все, як можна унікальніше і красивіше. Графіка в даній головоломці барвиста, все дуже грамотно намальовано, так само присутній вибухова анімація і досить цікаві ефекти, що створює приємну атмосферу під час гри. А ось і продовження головоломки-homescapes, там ми спробуємо облагородити котедж однієї, багатої сім’ї.