Завантажити polarr photo editor pro (повна версія) на андроїд

28

polarr photo editor pro – повна версія кращого редактора на андроїд пристрої, який володіє неймовірно величезним функціоналом і буде корисний як початківцям, так і бувалим фотографам. Цікавим рішенням в програмі є наявність двох варіантів роботи, перший для новачків і другий для просунутих користувачів.

Відрізняються ці режими інтелектуальними алгоритмами обробки, якщо ви не знаєте як правильно відредагувати зображення, вибирайте 1-ий варіант, там все зрозуміло і весь процес проходить в автоматичному режимі. А ось якщо ви вже знайомі з обробкою фотографій – сміливо включайте 2-ий слот. Там набагато більше професійних інструментів, і можна довести весь знімок або його окрему частину до ідеалу, застосовуючи все вручну.

Всі функції описувати немає сенсу, їх просто незліченну кількість, плюс тонни ефектів, фільтрів, шарів і режимів змішування. Після початкового запуску polarr pro на андроїд продемонструє вам наочно ази роботи, ви дізнаєтеся де що перебувати, і ка все це справа працює. Настійно рекомендую скачати даний фоторедактор безкоштовно на телефон або планшет, ви відчуєте силу і міць яку він в собі таїть.