Завантажити vsco x (мод: відкриті всі фільтри та інструменти) на андроїд

6

vsco (мод: відкриті всі фільтри та інструменти) – ідеальне додаток для творчих людей, які люблять перетворювати свої фотографії в чудові шедеври і ділитися ними в своїх соціальних мережах. Завдяки програмі, ви зможете прямо на своєму андроїд телефоні або планшеті в лічені хвилини і без спеціальних знань, обробити селфі, надавши йому краси і прибравши всі вади.

Vsco на андроїд-це і спільнота, де можна ділитися своїми роботами, потужний редактор фото-відео з десятками професійних інструментів і корисних функцій, сотнями всіляких фільтрів і ефектів. Всі ці можливості доступні безкоштовно в нашому моді, адже в ньому розблоковано весь платний контент. Якщо ви активно користуєтеся соц. Мережами, то цей додаток просто необхідно тримати під рукою.

Ви можете обробляти будь-які фотки і міні ролики, просто виберіть потрібний контент зі своєї галереї і проявіть свою фантазію, використовуючи можливості проги, а потім поділіться результатом з іншими людьми зі спільноти або запостіть в свій instagram, фейсбук або tiktok. Будьте завжди оригінальні і красиві, адже ми всі того варті.