Журнал Ігроманія закривається: прощай, епоха

240

Всьому хорошому рано чи пізно приходить кінець: теплим літнім днів, долара по 30 рублів або журналу «Ігроманія», грудневий випуск якого стане останнім в історії. Саме таке повідомлення було опубліковане на офіційному сайті журналу. Зрозуміло, мова йде тільки про паперову версію, сайт продовжить функціонувати і випускати матеріали в стандартному режимі.

Бажання відмовитися від випуску паперових версій журналу продиктована сучасними реаліями, адже ні для кого не секрет, що друкована продукція, будь то журнали або книги, поступово виходять з моди. Співробітники сайту підкреслює, що закриття друкованих випусків «Ігроманії» – це було лише справою часу і просте проходження трендам, так як все більше видань повністю переходить в онлайн.

Останній випуск «Ігроманії» вийде в грудні 2018 року, і якщо для вас це сумна новина, то готуйтеся до ще одного удару: друкована версія журналу «Світ Фантастики» теж незабаром кане в небуття. Можна без зайвої скромності завити, що пройшла ціла епоха.

Геймери зі стажем напевно добре пам’ятають, якою радістю було ще в середині 2000-х років прикупити новенький випуск журналу, перегортати глянцеві сторінки і дізнаватися про найсвіжіші новини зі світу відеоігор. А для прошарку геймерів, у яких не було інтернету, «Ігроманія» так і зовсім була порятунком і наочним посібником, у що варто пограти, а від яких ігор триматися на відстані гарматного пострілу.

Трохи історії журналу “Ігроманія”

Перший випуск був виданий у вересні 1997 році солідним тиражем 16 тисяч копій. Але так як в ті смутні часи комп’ютерні ігри були вкрай нішевим розвагою, та й журнал не був на слуху, частину тиражу довелося відкликати. Цікаво, що перші випуски були присвячені не тільки комп’ютерним, але і консольних ігор, проте з часом журнал цілком перейшов в сегмент ПК-геймінгу.

Надалі популярність журналу тільки зростала, що підкріплювалося випуском «Видеомании», що йде в комплекті на окремому диску. Золотим часом для журналу став 2007-2008 рік, коли тираж стабільно перевищував більше 200 000 копій, а слово «Ігроманія» остаточно перестало асоціюватися тільки з одним лише психічним розладом. Серед важливих дат варто відзначити 2010 рік, коли журнал перекваліфікувався у видання. присвячене мультиплатформенним ігор.

Залишається тільки віддати честь закривається друкованої версії «Ігроманії», подякувати за гарні дні, проведені разом, і рухатися далі. А щоб заповнити баланс хороших і поганих новин, рекомендуємо ознайомитися з , який стане одним з найбільш насичених ігровими релізами місяцем в 2018 році.

Джерело: http://rapidzona.com.ua/