Змі: mass effect 5 можуть перевести з движка frostbite на unreal engine 5

21

Electronic arts і bioware розглядають можливість перенесення нової mass effect на unreal engine 5 . Про це повідомляє gamesbeat з посиланням на списки вакансії студії і власні джерела.

На даний момент bioware шукає технічного директора для наступної частини mass effect з досвідом роботи в unreal engine 4 або вище. За інформацією видання, це пов’язано з тим, що студія потенційно може відмовитися від внутрішнього движка ea на користь ue5.

Оригінальна трилогія mass effect створювалася на unreal engine 3 , але починаючи з dragon age: inquisition студія перейшла на движок frostbite від dice , який спочатку заточувався під шутери лінійки battlefield.

Як пояснив журналіст джефф грабб , до моменту, коли стартує повномасштабна розробка гри, frostbite можна виявитися застарілим, тому, щоб зберегти технічний паритет з індустрією, студія зараз вивчає всілякі передові графічні і технічні технології, які вона могла б застосувати в mass effect 5. Це стосується і движка epic games, навіть якщо в кінцевому підсумку проект залишиться на frostbite.

На даний момент bioware сфокусована на розробці dragon age 4 . За інформацією грабба, гра все ще запланована до релізу на 2023 рік, а це означає, що mass effect 5 ми, швидше за все, не побачимо як мінімум до 2025 року.