ЗОМБІ МЕТА (Zombie Objective) 1.0.8

243

У цій захоплюючій зомбі-стрілялці ви будете озброєні гарматами і зброєю ближнього бою, технологіями і бронею, які допоможуть вам вижити серед орди мерці, які заполонили місто. Щоб покласти край засиллю зомбі, вам знадобиться вся ваша тактична підготовка і військові навички в боротьбі з мертвяцами в 7 унікальних умовах.
if (!bw_android_old) echo(‘


Налаштуйте свою техніку і зброю, щоб грати в тому стилі, який вам найбільш підходить. Охотьтесь на мертвих з важкою технікою, снайперською гвинтівкою, будьте супер швидким, як ніндзя, охотьтесь на зомбі з мачете, сокирою-вбивцею, стати самураєм, винищувачем зомбі, і багато іншого.

Якщо вам нудно звичайні стрілялки без екшену, то це гра для вас. З грою Зомбі Мета ви не занудьгуєте.

ОСОБЛИВОСТІ:
● 7 різних територій з приголомшливою 3D графікою. Кожна картка представляє унікальні завдання, і вимагає різних тактичних стратегій. У вас буде вибір між легкими, важкими, або просто вбивчими місіями.
● 7 Режимів гри: ви будете грати поперемінно ролі снайпера, захисника, збирача, обороняющего, вчитися виживати, вести атаку, і битися з Бос зомбі.
● Більше 12 видів зомбі: ходуны Зомбі, быстроходы, плевальщики, курці, вогняні зомбі, злі собаки, люті зомбі, збройні зомбі, зомбі-мутанти, вибухи, зомбі, Зомбі бос і багато інших.
● 21 вид сучасного і футуристичного зброї: пістолети, снайперські гвинтівки, довгі рушниці, важкі кулемети.
● Зброя ближнього і рукопашного бою: лом, мисливський ніж, мачете, кривавий сокиру, смертоносний самурайський меч Катана, Дракона меч, і дивовижний лазерний меч.
● Броня і взуття також призначені для того, щоб захистити вас і допомогти вам обігнати зомбі при виконанні ваших місій.
● Потужне обладнання і прискорювачі: Гранати, міни, голограми, сповільнювач руху, аптечки і бонуси.
● Управління: ви можете вибрати автоматичну стрільбу чергами, або функцію ручного перезаряджання для обізнаних геймерів. Ви можете використовувати кнопку повороту на 180 градусів для швидкого реагування. Віртуальний аналоговий стік для повного руху.

МОВИ: English, 한국어, Російська, 日本語, 中文繁體, Deutsch, Bahasa Indonesia, Malay, ไทย, Português, Français, Italiano, Filipino, Español.

ПРИМІТКА:
Зомбі Мета займе 160 МБ вільної оперативної пам’яті вашого пристрою при миттєвому запуску.

Завантажити

Android 3.0+